Home | Accessoires | Zaagbladen | Zaagblad Evolution 210mm voor hout | EVOBLADE210WD
Evolution zaagblad 210mm voor hout | EVOBLADE210WD-0
Zaagblad Evolution 210mm voor hout | EVOBLADE210WD
Evolution zaagblad 210mm voor hout | EVOBLADE210WD
Wissen
Evolution
Productcategorieën
  • Handgereedschap
  • Tuingereedschap
  • Elektrisch gereedschap
  • Werkplaats & overigen
  • Lasapparatuur
  • Autogeen & solderen
  • Werkkleding
  • Accessoires
  • Merken
    • Town & Country
    • Kayser
    • Hikoki
    • Most
    • Bondlock
    • Cox
    • Kuny's
    • Lincoln Electric
    • Marxman
    • Oerlikon
    • Rapid
    • Roughneck
    • VB Tools
    • Wesco
    • Marshalltown
    • R.S.T.
    • ABA
    • Air Liquide
    • ALM
    • Bahco
    • BGS technic
    • Binzel
    • Bosch
    • Black en Decker
    • Ceweld
    • Dewalt
    • Duracell
    • Estwing
    • EVO Welding
    • Evolution
      • Evolution afkortzagen
      • Evolution cirkelzagen
      • Evolution zaagbladen
      • Evolution diamantbladen
      • Evolution accessoires
    • Facom
    • Faithfull
    • Fiskars
    • Flexovit
    • Free-weld
    • GYS
    • Hitachi
    • Hultafors
    • IMS
    • Irwin
    • Jasic
    • Kent & Stowe
    • LED Lenser
    • Lighthouse
    • Metabo
    • Milwaukee
    • Monument Tools
    • Multi vision
    • Oxyturbo
    • Recoil
    • Rhona
    • Ryobi
    • Sparky
    • Stanley
    • Supergas / HWTS
    • Turbolite
    • TurboTorch
    • UNIARC
    • Ultra
    • Vaughan
    • WD-40
    • Weldsafe
    • WeldMaster
    • Weldpartner
  • Nieuwe producten
  • Aanbiedingen
  • Beschrijving
  • Aanvullende informatie
  • Merk
  • Beoordelingen (0)
  • Het zaagblad EVOBLADE210WD van Evolution is van een zeer hoge kwaliteit en erg duurzaam.
  • Het zaagblad is vooral geschikt voor hout.
  • Evolution zaagbladen passen op de Evolution zaagmachines.
  • Tevens geschikt om te gebruiken op zaagmachines van andere merken.
  • Maat: 210mm / 30 Tands 25.4mm.
  • Geschikt voor: Hout.
Gewicht 0,42 kg
Fabrikant
Merk
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “Zaagblad Evolution 210mm voor hout | EVOBLADE210WD” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Zaagblad Evolution 255mm multipurpose metaal/alu/hout
Op voorraad
Bekijk product
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Evolution 230mm RVS zaagblad
Zaagblad Evolution 230mm voor RVS
Op voorraad
Bekijk product
Zaagblad Irwin 210 x 30mm x 40T ATB-0
Zaagblad Irwin 210 x 30mm x 40T ATB
Evolution 180mm RVS zaagblad
Zaagblad Evolution 180mm voor RVS
Irwin zaagblad 300 x 30mm x 48T ATB-0
Zaagblad Irwin 300 x 30mm x 48T ATB